Poznaj innowacyjny pomysł na biznes jakim jest sprzedaż domowych ciast przez internet.

Dowiedz się co sprawiło że Łukasz znany jako Pan Drożdżowy założył kanał na TikToku i zaczął sprzedawać swoje domowe wypieki w sklepie internetowym.

Obecnie TikTok to jedna z najpopularniejszych aplikacji na telefon na rynku światowym. Korzystają z niej setki milionów ludzi, a wiele filmów z tej aplikacji stała się trendem. Wiele osób rozpoczęło swoją karierę dzięki filmom na TikToku.

Jedną z nich jest Łukasz – znany w sieci jako Pan Drożdżowy. Kilka miesięcy temu stworzył kanał na TikToku – https://www.tiktok.com/@drozdzowe. Dziś jego konto obserwuje ponad 30 tysięcy użytkowników! Na czym polega jego fenomen? Jako pierwszy w Polsce zaczął piec i sprzedawać ciasta i chleby poprzez internet oferując dostawę prosto pod drzwi lub do paczkomatu! Jego widzowie bardzo chwalą wypieki Pana Drożdżowego, które można zamówić poprzez sklep internetowy drozdzowe.com. Łukasz codziennie prowadzi na TikToku transmisje na żywo, na których opowiada nie tylko o swoich wypiekach, ale również o swoim życiu.

@drozdzowe

40 lat życia w 10 minut. Boję się, wstydzę się, lecz wiara w to, że naprawię siebie i życie mojej rodziny dodaje mi siły i wiary w słuszność tego co robię. Jeżeli znasz dziennikarza lub influencera, który może opowiedzieć moją historię – pokaż mu tego TIKTOKA. Jeżeli możesz kupić ciasto lub powiedzieć znajmemu, że może kupić ciasto u mnie – z przyjemnością je dla Was upiekę i dostarczę. 🧡🖤🧡 DZIĘKUJE ZA OKAZANĄ DOBROĆ. #pomoc #help #wsparcie #influencer

♬ Walking down the street, melancholy, sad, depressed(1089399) – SUNNY HOOD STUDIO

Łukasz szczerze przyznaje, że w przeszłości miał problem z alkoholem – był od niego uzależniony. Przełomowym momentem w jego życiu była terapia. To właśnie podczas leczenia w ośrodku zrozumiał, że pieczenie ciast może stać się udanym przedsięwzięciem biznesowym. Firma Łukasza jest pierwszą w Polsce, która oferuje wypieki z dostawą do domu za pośrednictwem kuriera lub paczkomatu InPost.

To innowacyjne rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. Coraz więcej osób zamawia jego ciasta, bo przekonuje się, że takie zakupy są naprawdę wygodne, a wypieki przyjeżdżają zawsze świeże i na czas. U Pana Drożdżowego można zamówić ciasta nawet na kilka miesięcy do przodu,  a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. To się nazywa podejście do klienta!

@drozdzowe

🍀🍀 PROSZĘ WYSŁUCHAJ DO KOŃCA 🍀🍀🍀 #pomoc #wsparcie #ciasta #drozdzowe #viral #live #wypieki #przepisy

♬ Patah Hati – Nciv GK

Biznes Pana Drożdżowego dopiero się rozkręca, a w ciągu dwóch pierwszych miesięcy działalności otrzymał ponad 500 zamówień. To ogromny sukces, biorąc pod uwagę fakt, że sprzedaż odbywa się głównie poprzez TikToka! 

Ciasta od Pana Drożdżowego można zamówić tutaj: www.drozdzowe.com

Zachęcamy również do śledzenia profilu Drożdżowe na TikToku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + pięć =

Poprzedni wpis Samoopalacz do ciała i twarzy
Następny wpis Jak segregować odpady komunalne w przedsiębiorstwie?