Worek żeglarski wodoszczelny Aquarius – tani niezbędnik nad wodą

Ile razy Ci się zdarzyło, że Twoje rzeczy całkowicie przemokły? Albo że dostał się do nich plażowy piasek, który był potem obecny przez kilka następnych tygodni? Jeżeli chcesz uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości, to już teraz zaopatrz się w worek żeglarski wodoszczelny. Polecam te od Aquariusa – dlaczego? O tym poniżej.

Aquarius – polska marka

I już ten fakt mówi sam za siebie! Trzeba przecież wspierać polskie przedsiębiorstwa! Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach. No ale tak poza polityką…co przemawia na korzyść Aquariusa? Z całą pewnością jakość. Aquarius zaopatruje większość wypożyczalni sprzętu wodnego w Polsce w kajaki i kamizelki asekuracyjne. Marka zdobyła zaufanie także wielu sportowców, wyczynowców oraz podróżników. Poza tym – cena. Worek żeglarski wodoszczelny to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych. Jest to akcesorium ogólnie dostępne, tanie, niesamowicie przydatne.

Jak wygląda worek żeglarski wodoszczelny Aquarius?

Może być duży (nawet o pojemności 50 litrów) albo mały (o pojemności zaledwie 2 litrów). Może być zielony, różowy, czerwony, czarny, a nawet we wzór moro…Z całą pewnością każde gusta zostaną zaspokojone. To tyle, jeżeli chodzi o aspekty wizualne. A co z aspektami praktycznymi?

  • Niektóre modele zostały wyposażone w paski, które umożliwiają noszenie worka żeglarskiego wodoszczelnego w formie sportowej torby bądź wygodnego plecaka.
  • Worki żeglarskie wodoszczelne Aquarius zostały wykonane z niesamowicie trwałego materiału Tarpaulin – jest on odporny nie tylko na wszelkie uszkodzenia mechaniczne (np. rozdarcia), ale także na działanie wody (również słonej) oraz promieniowania UV.
  • Zamykanie jest niesamowicie proste i szybkie – wystarczy jedynie zrolować trzykrotnie worek żeglarski wodoszczelny i zapiąć go klamrą.

A jeśli nie Aquarius…to co?

Nieco wyższą półką cenową są worki żeglarskie wodoszczelne zagranicznej marki Over Board. Jak się zapewne domyślasz, występują one również w kilku różnych pojemnościach i kolorach. Co poza tym oferuje ten producent?

  • Wodoszczelność nawet w przypadku pełnego zanurzenia.
  • Zamknięcie w systemie Fold Seal System – wystarczy zwinąć strunowy pasek trzy razy i worek żeglarski wodoszczelny pozostanie zamknięty.
  • Niezatapialność – prawidłowo zamknięty worek żeglarski wodoszczelny wraz z przedmiotami znajdującymi się w środku unosi się na powierzchni wody. Ułatwia to poszukiwania w razie ewentualnego upadku do wody.
  • Producent stawia na maksymalną funkcjonalność swoich wyrobów, dlatego też często dodaje do nich praktyczne karabińczyki lub dodatkowe paski.

Gdzie kupić worek żeglarski wodoszczelny?

Zarówno worki żeglarskie wodoszczelne, jak i inne wodoodporne akcesoria, najlepiej jest zakupić w sklepie zajmującym się tematyką wodną. Czy znam taki? Oczywiście! I z czystym sumieniem mogę Ci go polecić – wejdź na gosup.pl. Znajdziesz tam oferty nie tylko Aquariusa i Over Board, ale także np. Peak UK, NRS, HIKO, Aztron, Pelican i wiele innych. Czym dokładnie zajmuje się gosup.pl? Dystrybucją desek do pływania na stojąco (SUP) oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych i przydatnych podczas uprawiania tego sportu. Wiosła, pagaje, kamizelki asekuracyjne i ratunkowe, odzież, buty oraz skarpety wykonane z neoprenu, torby i plecaki wodoszczelne, akcesoria turystyczne. Wszystko to w naprawdę dobrych, konkurencyjnych cenach. No i obsługa! Niesamowicie doświadczona, gotowa udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Dobry, niezawodny worek wodoszczelny żeglarski? Tylko tam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =

Poprzedni wpis Soczewki kontaktowe nowej generacji. Jaki produkt warto przetestować?
Następny wpis Jak przygotować bezglutenowe pierogi ruskie w wersji wegańskiej?